Ғылыми кеңес

Жалпы ақпарат Ғылыми-педагогикалық кадрларды аттестаттау

Қазақстан Республикасы ІІМ Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясының қызметкерлерін:

• Жоспарлау және бақылау бөлімінің бастығы, PhD докторы, полиция полковнигі Алимова Эльвира Абдикапбаровнаны (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 19.12.2023 ж. № 1046 бұйрығы);
  • Қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасының доценті, полиция полковнигі Старкова Виктория Викторовнаны (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 19.12.2023 ж. № 1048 бұйрығы)

«50500 — Құқық» ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағымен

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

полиция полковнигі Алимова Эльвира Абдикапбаровна

полиция полковнигі Старкова Виктория Викторовна

Басшылық құрамды даярлау факультетінің бастығы, заң ғылымының кандидаты, полиция полковнигі Айдос Әбдірахманұлы Ескендіровты 50500 – Құқық ғылыми бағыты бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағымен құттықтаймыз  (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі Ғылым және жоғары білім саласында сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 2024 жылғы 28 мамырдағы  № 486 бұйрығы) және жаңа ғылыми және шығармашылық жеңістерге жетуді  тілейміз!

полиция полковнигі Айдос Абдрахмановича Ескендирова

Әкімшілік –құқықтық пәндер кафедрасының бастығы, заң ғылым кандидаты, қауымдастырылған профессор (доценті), полиция полковнигі Тамара Муслимовна Коржумбаеваны «50500 – Құқық» ғылыми бағыты бойынша профессор  ғылыми атағымен құттықтаймыз (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі Ғылым және жоғары білім саласында сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 700 бұйрығы)  және шығармашылық жеңістерге жетуді  тілейміз!

полиция полковнигі Коржумбаева Тамара Муслимовна